• Deň otvorených dverí 2018 - VYHODNOTENIE

• Dňa 09.02.2018 sa uskutočnil  v priestoroch  SOŠ OBCHODU A SLUŽIEB v Rožňave

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ ( podľa ohlasov veľmi kladne hodnotená akcia ) s cieľom informovať žiakov ZÁKLADNÝCH ŠKÔL (VIII. a IX. ročník) okresu Rožňava, ich rodičov, výchovných poradcov a učiteľov o možnostiach štúdia na našej škole v jednotlivých učebných a študijných odboroch.

Dňa otvorených dverí sa zúčastnilo najmenej 165 žiakov15 pedagógov, i niektorí členovia Rady školy.

Pre všetkých návštevníkov bolo pripravených 17 stanovíšť odborov – hotelová akadémia, kozmetička a vizážistka, kuchár, obchod a podnikanie (nový odbor), hostinský, cukrár, predavač, murár, praktická žena (nový odbor)  a kaderník.

Na stanovištiach sa prezentovali jednotlivé odbory praktickými vedomosťami a zručnosťami, prípadne i ochutnávkou výrobkov žiakov.

Taktiež boli prostredníctvom propagačného videa a profesionálnou komunikáciou s vedením školy, psychologičkou a pedagogickými pracovníkmi poskytnuté všetky informácie o možnostiach štúdia a náplňou či uplatnením sa v praxi absolvovaním konkrétnych odborov.

Súčasťou Dňa otvorených dverí boli i kultúrny program, športové či jazykové súťaže, a pre príjemné pobavenie spev a tanec, čo účastníci odmenili potleskom a svoje dojmy zapísali do školskej kroniky.

Čo nám napísali:

" Ďakujeme Vám za bohatú prezentáciu Vašej strednej školy. Cítili sme sa tu príjemne a odchádzame s novými poznatkami a možnosťami štúdia. "  ZŠ Brzotín

"  Ďakujeme za krásnu prezentáciu školy, ochutnávky šikovných žiakov a pg. kolektívu, a tiež pekný kultúrny program. Naši žiaci sa tešia na ďalšie štúdium na Vašej škole." ZŠ Krásnohorské Podhradie

" Ďakujeme za krásny deň plný zábavy a informácií. " ZŠ Štítnik

" Ďakujeme za milé privítanie, cítili sme sa príjemne. Mnohí žiaci sa sem určite vrátia ako Vaši budúci študenti. " ZŠ Zlatá